Wczytywanie...
Twoje przyszłe zadania:
  • zapewnienie obsługi procesu zatrudnienia oraz naliczenia wynagrodzeń pracowników zagranicznych spółek z Grupy orz pracowników delegowanych,
  • współpraca z kancelariami prawnymi i zewnętrznymi dostawcami usług, m.in. legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce, naliczania wynagrodzeń pracowników zagranicznych spółek z Grupy;
  • udział w ustalaniu zasad oraz w tworzeniu polityki oddelegowań pracowników i transferów międzynarodowych;
  • rozpoznawanie lokalnych rynków w zakresie oferowanych świadczeń i benefitów pracowniczych
  • przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem/delegowaniem pracowników do zagranicznych spółek z Grupy;
  • terminowe przygotowanie raportów, danych i zestawień zgodnie z zapotrzebowaniem biznesu;
  • udział w projektach z zakresu HR.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej organizacji o wysokich standardach HR i/lub działającej na rynkach zagranicznych;
  • doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń pracowników delegowanych oraz w obsłudze procesu zatrudniania cudzoziemców;
  • znajomość przepisów w zakresie opodatkowania i oskładkowania wynagrodzeń pracowników delegowanych
  • bardzo dobra znajomość przepisów o delegowaniu pracowników i legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców;
  • praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz przepisów podatkowych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie);
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • wysoki poziom kompetencji z obszaru orientacji na Klienta, budowania relacji, komunikacji i samodzielności w działaniu.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Budownictwo
Liczba pracowników
6939
Założone w
1968
Miasto
Warszawa