Wczytywanie...
2024-01-18

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów i analiz danych szkoleniowych,
  • przygotowywanie prezentacji wynikowych,
  • rozliczanie akcji szkoleniowych,
  • prowadzenie prac analitycznych z klientem wewnętrznym,
  • współpraca z sieciami sprzedaży w zakresie bieżących potrzeb raportowych.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość Ms Office (w tym Excel oraz Access),
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • proaktywność, dokładność, sumienność, innowacyjność,
  • komunikatywność oraz otwartość na pracę zespołową.

Mile widziane

  • znajomość SQL,
  • znajomość Visual Basic w Excel i Access.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych
  • możliwość nauki i zdobywania doświadczenia przy wsparciu doświadczonych ekspertów,
  • przyjazną atmosferę, współpracę z otwartymi i życzliwymi ludźmi,
  • bogaty pakiet benefitów w tym karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, zniżki na na ubezpieczenia,
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni z biura / 2 dni zdalnie)
  • pracę w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji ( tuż przy Metro Daszyńskiego).
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
TUiR Warta S.A.
Profil firmy
Branża
Ubezpieczenia
Liczba pracowników
4000
Założone w
1920
Miasto
Warszawa