Wczytywanie...
2024-01-14

Twoje zadania:

  • Realizacja założonego planu i strategii sprzedaży;
  • Analiza portfela pod kątem rentowności;
  • Wyznaczanie (na bazie dostępnych raportów) cyklicznych akcji na portfelu;
  • Organizacja, koordynacja i kontrola procesów związanych
    z renegocjacją określonego portfela umów B2B i B2C;
  • Zlecanie przygotowania aneksów dla Klientów związanych z akcjami na portfelu;
  • Raportowanie przeprowadzonych akcji;
  • Pilnowanie założonych terminów akcji na portfelu;
  • Współpraca z Departamentem Obsługi w zakresie sprawnego przygotowywania dokumentów dla Klientów.

Nasze oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie;
  • Biegła obsługa pakietu Ms Office (w szczególności Excel);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji;
  • Determinacja w działaniu;
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Medycyna
Liczba pracowników
18000
Założone w
2006
Miasto
Warszawa