Wczytywanie...
Twoje przyszłe zadania:
  • samodzielna i kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i kierownicze w oparciu o wyznaczone KPI’s,
  • analiza i selekcja aplikacji pod kątem prowadzonych projektów rekrutacyjnych w przydzielonym obszarze (budownictwo infrastrukturalne/kolejowe/kubaturowe),
  • poszukiwanie kandydatów w oparciu o różnorodne źródła, w tym poszukiwania bezpośrednie (direct search),
  • przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych i w mediach społecznościowych,
  • administrowanie i zarządzanie bazą danych,
  • raportowanie bieżącego statusu rekrutacji,
  • realizacja projektów marketingu rekrutacyjnego we współpracy z zespołem EB,
  • współpraca z HR Business Partnerami.
Nasze oczekiwania:
  • minimum 2-letnie doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów rekrutacyjnych,
  • wykształcenie wyższe,
  • preferowane doświadczenie zdobyte w agencji rekrutacyjnej,
  • doświadczenie w pracy metodą direct search,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1,
  • umiejętność samodzielnego dobierania narzędzi rekrutacyjnych i stosowania różnych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne oraz dobra organizacja pracy własnej,
  • orientacja na wyniki, zdolność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu.
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej / budowlanej / instalacyjnej.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Budownictwo
Liczba pracowników
6939
Założone w
1968
Miasto
Warszawa